Безопасност на движението по пътищата при зимни условия

През зимните дни във всички групи на ДГ „Наталия“ говорихме с децата за безопасността на движението по пътищата при зимни условия.
Чрез посланията – снежинки, игри и разговори малките ни възпитаници научиха как да бъдат внимателни пешеходци, защо е важно да се оглеждат и как снегът и ледът влияят на движението. ☃️ ️