
Отлично представяне на състезанието на „Многознайко“ на нашите деца от 4 „А“ и 4 „Б“ ПГ и заслужени грамоти и медали!„Обичам да рисувам „и“Обичам да смятам „
Поздравления,мили деца!Гордеем се с вас!
Желаем ви още много нови успехи!






Отлично представяне на състезанието на „Многознайко“ на нашите деца от 4 „А“ и 4 „Б“ ПГ и заслужени грамоти и медали!

