Състезание „Многознайко“

🥇🏆 Отлично представяне на състезанието  на „Многознайко“ на нашите деца от 4 „А“  и 4 „Б“ ПГ и заслужени грамоти и медали!
„Обичам да рисувам „и“Обичам да смятам „
Поздравления,мили деца!Гордеем се с вас!
Желаем ви още много нови успехи!🥇🥈🥉